Komisja Europejska jest przerażona korupcją w Polsce.

Data: 03.01.2015

W związku z poniższymi informacjami nasuwają się pytania:
Dlaczego o tej opinii KE nie słychać było powszechnie w mediach.
Dlaczego nie zrobiono z tego tematu tygodnia ?
Można przecież lekceważyć tzw. "oszołomskie" media i "serwisiki" internetowe. Ale opinia komisji europejskiej to nie w kij dmuchał.
I co ? I nic ?

Czy w ogóle, przy takiej strukturze elektoratu, o której pisaliśmy tutaj » http://db.org.pl/aktualnosci/tajemnica-nieslabnacego-poparcia-dla-po-rozwiazana/158/ istnieje możliwość zmiany?
TAK
Po pierwsze, część nieurzędniczego elektoratu PO musi zrozumieć, że dalsze popieranie PO lub innej partii politycznej z Sejmu zawsze będzie skutkowało utrwalaniem polityczno-urzędniczej mafii.
Po drugie, osoby niegłosujące muszą zrozumieć, że ich bierność jest pożywką dla tej polityczno-urzędniczej mafii. Zrozumieć, że nawet jeśli nie interesują się polityką i nie wiedzą na kogo głosować, lepiej iść zagłosować na kogokolwiek spoza układu Sejmowego.

Referendum

Komisja Europejska jest poważnie zaniepokojona skalą korupcji w Polsce. Dopatrzyła się braku przejrzystości przy przetargach publicznych i niewystarczającego nadzoru antykorupcyjnego w spółkach skarbu państwa. Gorzej pod tym względem jest tylko w Rumunii i Bułgarii.
Źródło : » http://www.fakt.pl/ue-przerazona-korupcja-w-polsce,artykuly,442476,1.html

Aktualności